KONST / Litografier / Färglitografi + carborundumetsning 7187421
*
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2011
kl 18:21:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 18:11:41
1
300 kr
3/10 18:13:24
2
350 kr
3/10 18:16:55
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
-
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
*
Ruth Tulving
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 18:11:41 | 1 | 300 kr |
3/10 18:13:24 | 2 | 350 kr |
3/10 18:16:55 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09 -
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22